آلیانس گروپ ، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ساخت و ساز در گرجستان ، با همکاری انجمن مراکز تجارت جهانی (WTCA) ، ساخت و توسعه اولین مرکز تجارت جهانی در گرجستان را در شهر زیبای باتومی شروع خواهد کرد.

این پروژه که تحت نام ” آلیانس سنتروپلیس ” ساخته خواهد شد، شامل یک مرکز خرید بینظیر، بخش دفاتر متعدد تجاری واداری ، مرکز نمایشگاهی تجارت جهانی وهمچنین هتل و کازینو با برند بین المللی خواهد بود.

آکاکی سونگولیا، مدیرعامل و بنیانگذار گروه آلیانس گفت: ما اولین مرکز خرید و تجارت با بهره وری بالا را در باتومی خواهیم ساخت که در آینده نزدیک به قطب گردشگری گرجستان واولین مجتمع شاخص همایش محور گرجستان و منطقه تبدیل خواهد شد ، شرکت ما ٣٨٠ میلیون دلار در آلیانس سنتروپولیس سرمایه گذاری خواهد کرد. ورود WTC به باتومی، باعث رونق بیشتر گردشگری و تشویق شرکت های خارجی برای حضور در گرجستان خواهد شد.

گروه آلیانس نخستین شرکت ساخت و توسعه بود که از سال ٢٠٠۵ شروع به ساخت مجتمع های مسکونی مدرن در باتومی نموده و در سال ٢٠٠٨ برای اولین بار مفهوم هتل-آپارتمان را با برند های بین المللی هتلداری تلفیق و پیاده سازی کرده است .

گروه آلیانس پروژه های متعدد جدیدی با بودجه حدودا ٨۴۵ میلیون دلاری در دست ساخت و بهره برداری دارد که شامل: آلیانس سنتروپلیس، آلیانس پالاس ، آلیانس پریویلج ، مجتمع های چند منظوره در باتومی – مجتمع چند منظوره سلامت در کوبولتی وآلیانس هایلاین در تفلیس می باشد.

طبق اعلام انجمن مراکز تجارت جهانی (WTCA) ، باتومی قادر خواهد بود تجار و شرکای تجاری جدیدی را از سراسر جهان جذب کند و به عنوان یکی از بزرگترین بنادر گرجستان و با توجه به اهمیت آن برای صنعت گردشگری این کشور، حضور در باتومی برای WTC یک موقعیت فوق العاده خواهد بود. بعد از سرمایه گذاری در ١٠٠ شهر برتر بین المللی دنیا، همچون نیویورک، لندن، برلین، پاریس، میلان و … اکنون نوبت باتومی ست. این شهر یک پتانسل جدید است و در حال تبدیل به مرکز بین المللی برای جلسات صنعتی میباشد.

گروه آلیانس ،پروژه جدید و نوآورانه آلیانس سنتروپلیس را که قرار است اولین مرکز بین المللی برای جلسات، کنفرانس ها و نمایشگاه ها باشد ،تا سال ٢٠٢۴ به اتمام خواهد رساند.