انواع اقامت در کشور ترکیه

انواع اقامت در کشور ترکیه

انواع اقامت در کشور ترکیه

ترکیه کشوری هست میتوان در آنجا اقامت گرفت و ساکن شد البته نکته مهم این هست که نوع اقامت فرد با اهداف مهاجرتیش تطابق داشته باشد.

اقامت ترکیه، امروزه بین ایرانی ها بسیار محبوب شده است و این مهم علل مختلفی دارد. شرایط اقتصادی، نزدیکی به ایران، جاذبه های تاریخی و غیره از مهمترین دلایل آن بشمار می روند.

هیچ کشوری به کسی در ابتدا اقامت دائم نمی دهد. برای اخذ اقامت دائم ترکیه هم باید ابتدا اقامت موقت ترکیه را اخذ کرده و پس از چند سال تمدید، برای اقامت دائم ترکیه اقدام نمایید.

اگر میخواهید بیش از ۹۰ روز در ترکیه بمانید، باید برای اخذ اقامت موقت اقدام کنید و بعد از گذشت زمان مکفی، می توانید برای  تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم ترکیه اقدام کنید.

درتمام کشورهای دنیا اقامت برای خارجیان به دودسته اقامت موقت و اقامت دائم تقسیم می شود و در اغلب کشورهای دنیا خارجیان مقیم بعد از 3 تا 5 سال اقامت موقت می توانند برای درخواست اقامت دائم اقدام نمایند و در صورت تایید مدارکشان توسط دولت مربوطه اقامت دائم دریافت نمایند.

کشور ترکیه به علت نزدیکی به کشور ایران بهترین کشور جهت تحصیل در ترکیه است.

بهترین راه اقامت ترکیه  برای هر کسی میتواند خرید ملک و سرمایه گذاری هست.

شما پس از وارد شدن به کشور ترکیه می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه به مدت یکسال نمایید. اقامت یکساله توریستی تکیه به صورت پابت یکساله خواهد بود.

انواع اقامت موقت در ترکیه عبارتند از: اقامت توریستی، اقامت تحصیلی، اقامت از طریق کار یا کارمندی، اقامت از طریق خرید املاک و مستغلات در ترکیه، داشتن روابط تجاری با کشور ترکیه یا همان ثبت شرکت

انواع اقامت دائم در ترکیه عبارتند از: اقامت از طریق سرمایه گذاری، ازدواج با یک تبعه ترکیه

انواع اقامت در کشور ترکیه

انواع اقامت در کشور ترکیه

توسط | 2019-01-27T15:11:20+04:00 ژانویه 27th، 2019|ترکیه دسته بندی ها|برچسب ها: ، ، |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه