اقامت گرجستان با تولد فرزند

اقامت گرجستان با تولد فرزند

اقامت گرجستان با تولد فرزند

اقامت گرجستان از طریق تولد فرزند یکی دیگر از روش های اخذ اقامت و تابعیت گرجستان است.

روش های اخذ اقامت موقت گرجستان شامل سرمایه گذاری، خرید ملک، کارمندی، ثبت شرکت، اقامت تحصیلی گرجستان ، گرجی های ساکن ایران، افراد بدون تابعیت و ازدواج با تبعه گرجی بوده که هرکدام شرایط ویژه خود را داشته و عموما پس از 5 مرتبه تمدید اقامت موقت و در سال ششم در صورت داشتن شرایط و صلاحیت های لازم مجوز اقامت موقت قابل تبدیل به اقامت دائم گرجستان خواهد بود.

+ قوانین جدید اخذ اقامت گرجستان را بخوانید

تولد فرزند در خاک کشور دیگر از دغدغه های امروز پدران و مادرانی است که توانایی انجام این امر را داشته و در پی اخذ تابعیت برای فرزند خود جهت تضمین آینده فرزندشان هستند.

این گونه والدین می دانند که برنامه ریزی حساب شده و اخذ تابعیت کشور مورد نظر برای فرزند خود بزرگترین هدیه را هنگام تولد به فرزند خود اعطا می کنند.

مزایای اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند این است که والدین می توانند از طریق فرزند خود و به عنوان اقوام درجه یک نسبت به اخذ اقامت و حتی شهروندی کشور محل اقامت فرزند خود در آینده نمایند.

اقامت گرجستان با تولد فرزند

اقامت گرجستان با تولد فرزند

قوانین در زمینه ی اقامت و تابعیت کشور گرجستان با تولد فرزند

اخذ اقامت گرجستان از طریق تولد فرزند دارای قوانین و شرایطی است که به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • حداقل یکی از پدر و مادر و والدین شخصمتولد شده هنگام تولد شهروند  کشورگرجستان باشد؛
  • آن فرد متولد شده و فرزند افراد بی ملیت و بی تابعیت در کشور گرجستان است، و در خاک  کشورگرجستان متولد شده باشد.
  • شخص و فردی که در قلمرو کشور گرجستان به دنیا آمده باشد، یکی از  پدر و مادرش و والدینش یک شخص بی تابعیت و گمراه اقامتی شناخته میشود و بدون ملیت در گرجستان است و دیگر والد ناشناخته است.
  • شخصی که زیر سن قانونی در کشور گرجستان ساکن است وزندگی می کند و پدر و مادر یا جد پدری و یا  والدینش ناشناخته هستند، به عنوان شهروند کشور  گرجستان شناخته می شوند و تا زمانی که خلاف آن قانون و هویت  ثابت نشود.
قوانین در زمینه ی اقامت و تابعیت کشور گرجستان با تولد فرزند

قوانین در زمینه ی اقامت و تابعیت کشور گرجستان با تولد فرزند

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه