اقامت گرجستان و اخذ اقامت گرجستان

اقامت گرجستان مهم ترین مسئله و دغدغه ای است که برای هر شخصی که هدف خود را کشور گرجستان قرار داده، می باشد.

اقامت گرجستان و روش کاربردی اخذ اقامت گرجستان امروزه به یک موضوع حقوقی بدل شده که در صورت ساده انگاری و عدم انجام مراحل بصورت صحیح شما را درگیر ضررهای جبران ناپذیری خواهد کرد.

اقامت گرجستان امروزه مورد استقبال بسیاری از ایرانیان و سایر کشورها مانند هند امارات روسیه و سایر کشور ها قرار گرفته است دلیل ان نیز احتمال پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا می باشد و امنیت و داشتن زندگی آرام نیز یکی دیگر از پوئن های خوب این کشور جهت مهاجرت می باشد.

+ قوانین جدید اخذ اقامت گرجستان 2019

به طور کلی اقامت در گرجستان به دو دسته ی  اقامت موقت و  اقامت دائم  تقسیم بندی می شود . اقامت موقت را می توان از طریق اقامت کاری ،  اقامت خرید ملک و اقامت تحصیلی دریافت نمود سپس با تمدید اقامت موقت گرجستان و یا ازدواج و همچنین سرمایه گذاری در خاک گرجستان اقامت دائم را دریافت نمود و برای همیشه در این کشور زندگی کرد.

اقامت گرجستان و اخذ اقامت گرجستان

اقامت گرجستان و اخذ اقامت گرجستان

روش اقامت کاری یا از طریق کارمندی

در این روش اقامت موقت گرجستان در شرکتی استخدام می شوید و از طریق استخدام در آن شرکت درخواست اقامت مینمایید.

با توجه به اینکه یافتن کار در شرکت های گرجی سخت است و از طرف دیگر اکثر متقاضیان اقامت گرجستان تمایلی به استخدام شدن با حقوق های نرمال یک میلیون تومانی اینجا و اتلاف وقتشان برای کار در گرجستان ندارند در تمام موارد این نوع اقامت از طریق تهیه قرارداد با شرکت هایی صورت می پذیرد که «نه توقع انجام کار از شما دارند و نه حقوقی به شما پرداخت خواهند کرد».

تصورات غلط در اخذ اقامت گرجستان

این اقامت موقت گرجستان که به صورت یکساله خواهد بود، سال به سال تمدید خواهد شد و بعد از ۶ سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد.

مجموع کل هزینه هایتان برای اقامت کاری 5000 لاری می باشد.

روش اقامت کاری یا از طریق کارمندی

روش اقامت کاری یا از طریق کارمندی

اقامت خرید ملک گرجستان

در این روش ملکی غیر از زمین کشاورزی می خرید که توسط کارشناس رسمی گرجستان بیش از ۳۵۰۰۰$ کارشناسی گردد.

در حال حاضر قوی ترین راه اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک است.

+ اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک در گرجستان

این نوع اقامت موقت گرجستان به صورت یکساله خواهد بود، سال به سال تمدید می شود و بعد از ۶ سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد.

اقامت خرید ملک گرجستان

اقامت خرید ملک گرجستان

اقامت تحصیلی گرجستان

اقامت گرجستان و روش کاربردی اخذ اقامت گرجستان از طریق تحصیل در گرجستان یکی دیگر از راه های ممکن است.

اقامت تحصیلی گرجستان راهی بسیار راحت و ارزان قیمت برای اخذ اقامت گرجستان است ولی ضعف آن این است که جز سابقه اقامت حساب نشده و بعد از ۶ سال مانند سایر روشها تبدیل به اقامت دائم گرجستان نمیشود.

برای پوشش این ضعف اکثرا متقاضیان اقامت گرجستان خود را به وسیله اقامت تحصیلی گرجستان می گیرند و پس از استقرار برای تمدید اقامت گرجستان از روش اقامت کارمندی گرجستان یا خرید آپارتمان در گرجستان استفاده می کنند.

اقامت تحصیلی گرجستان

اقامت تحصیلی گرجستان

تفاوت “اقامت دائم گرجستان” و “شهروندی گرجستان”

کشور گرجستان جزو معدود کشورهایی است که گزینه اقامت دائم دارد.

بین اقامت دائم گرجستان و شهروندی گرجستان (پاسپورت) تفاوتی کاربردی در زندگی وجود ندارد.

+ اقامت و شهروندی گرجستان

تمام افراد خارجی که اقامت دائم گرجستان داشته باشند می توانند حساب بانکی داشته باشند و خرید ملک یا ماشین و همه چی با مالکیت قطعی و صد در صد، داشته باشند یا بیمه شوند.

تفاوت “اقامت دائم گرجستان” و “شهروندی گرجستان”

تفاوت “اقامت دائم گرجستان” و “شهروندی گرجستان”

نکات بسیار مهم در اقامت گرجستان و روش کاربردی اخذ اقامت گرجستان

اقامت گرجستان و روش کاربردی اخذ اقامت گرجستان تبدیل به موضوع حقوقی و پیچیده ای شده است که در صورت عدم انجام آن بطور دقیق شما را دچار مشکلات جبران ناپذیری خواهد کرد.

اقامت کارمندی گرجستان، اقامت از طریق «کارمندی» همچنان انجام میشود ولی اگر بسیار قوی اقدام شود، نیز همچنان ۲۰‎٪ شانس ریجکت شدن وجود دارد.
نکته بد، این است که در صورتیکه ریجکت شوید دیگر حتی با خرید ملک نیز نمی توانید اقامت دریافت نمایید و برای همین این روش اقامت پیشنهاد نمی گردد.

در حال حاضر بیش از ۵۰‎٪ هموطنان ساکن و حتی شاغل در تفلیس، بدون اقامت زندگی میکنند و هر ۴۵ روز از مرز ارمنستان از گرجستان خارج و بلافاصله وارد میشوند و به این طریق ۴۵ روز دیگر، بصورت قانونی در گرجستان زندگی می نمایند.

این الگو باعث فریب شما نشود! جدیدا بصورت دستورالعمل، از ورود بلافاصله تمام افرادی که بیش از ۲ بار از مرزهای ارمنستان یا حتی ترکیه، ورود و خروج داشته اند، جلوگیری خواهد شد.

در حال حاضر تنها راه تضمینی اخذ اقامت گرجستان، خرید ملک در باتومی و تفلیس هست و برای این کار باید قبل از سفر به گرجستان درخواست صدور «عدم سو پیشینه» بدهید.

با وعده کاریابی فریب نخورید، متاسفانه در حال حاضر بزرگترین روش بازاریابی در گرجستان این شده که «وعده کاریابی» میدهند و یا امید «سود ده بودن کاسبی» بهتون میدهند که از منافع خرید آپارتمان یا درخواست اقامت کارمندی شما، بهره مند شوند و پس از دریافت سود از شما، بهانه می آورند و آن موقع خواهید فهمید که فریب خورده اید و شغل مناسبی برای شما سراغ نداشته اند.

با خرید آپارتمان اقامت قطعی بگیرید و سپس در مورد شغل و سرمایه گذاری، در گرجستان تحقیق کرده و با شناسایی دریت فرصت های آسان و بی نظیر بیزینس در گرجستان، شخصا تصمیم بگیرید.

در تمام زمینه های شغلی «هلدینگ آریا» به شما مشاوره رایگان، خواهد داد.

آگاه باشید و گران نخرید، هلدینگ آریا با در اختیار داشتن بیش از 10 شعبه رسمی، مجاز و تابلو دار در مراکز پرتردد گرجستان (تفلیس و باتومی) و دفاتر متعدد در ایران با قابلیت دسترسی آسان ضمن ارائه تمامی خدمات در هر شعبه، توانسته است خدمات را بصورت تفکیک شده و تخصصی در شعب مختلف ارائه دهد.

نکات بسیار مهم در اقامت گرجستان و روش کاربردی اخذ اقامت گرجستان

نکات بسیار مهم در اقامت گرجستان و روش کاربردی اخذ اقامت گرجستان