اقامت شهروندان سابق گرجستان

اقامت شهروندان سابق گرجستان

اقامت شهروندان سابق گرجستان

اقامت به گرجستان امروزه مورد استقبال بسیاری از ایرانیان و سایر کشورها مانند هند امارات روسیه و سایر کشور ها قرار گرفته است و دلیل ان نیز احتمال پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا می باشد و امنیت و داشتن زندگی آرام نیز یکی دیگر از پوئن های خوب این کشور جهت اقامت می باشد.

مجوز اقامت در گرجستان این حق را به شهروند خارجی می‌دهد که در طول مدت اعتبار مجوز اقامت، وارد کشور گرجستان شده و در این کشور و قلمرو آن اقامت کند و همچنین این حق را به شهروند خارجی می‌دهد که یک فرد خارجی دیگر را به کشور گرجستان دعوت کند.

+ آخرین قوانین اخذ اقامت گرجستان

اقامت شهروندان سابق گرجستان، مجوز اقامت در گرجستان در طول مدت اعتبار مجوز اقامت به یک شهروند خارجی امکان مهاجرت به گرجستان ، ورود و اقامت یا سفر در خاک گرجستان را می­‌دهد یا این جواز مخصوص افرادی است که قبلا سابقه تابعیت گرجستان را داشته اند؛ اما به دلایلی در حال حاضر از شهروندان این کشور محسوب نمی شوند و و مدت زمان شهروندی آن ها به پایان رسیده است.

مجوز اقامت شهروند سابق برای شهروند خارجی صادر شده که تابعیت گرجستانی او منقضی شده است و مجوز اقامت شخص آواره برای فردی صادر شده که وضعیت آوارگی او در گرجستان تصدیق شده باشد.

مجوز اقامت شهروندان سابق کشور گرجستان، این نوع مجوز اقامت در ابتدا برای دوره ی شش ماه تا یک سال صادر میشود و پس از آن میتواند به مدت پنج یا شش سال تمدید شود.

هر تبعه خارجی که به شکل قانونی در گرجستان زندگی می کند میتواند اقامت شهروندان سابق گرجستان در اختیار داشته باشد و می تواند برای دریافت مجوز اقامت های دیگر اقدام کند.

برای اینکه شهروندی گرجستان بازگردانده شود، شهروندان سابق باید قبل از 31 دسامبر 2020 درخواستشون ارسال کنند.

اقامت شهروندان سابق گرجستان

اقامت شهروندان سابق گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه