اقامت تحصیلی در ترکیه

اقامت تحصیلی در ترکیه

اقامت تحصیلی در ترکیه

کشور ترکیه از جمله کشور های اورآسیا میباشد که دارای فرهنگ غربی و شرقی می باشد و زبان رسمی این کشور ترکی استانبولی است و دانشگاه های کشور ترکیه تحصیل با کیفیت را در قبال دریافت هزینه های کم به دانشجویان بین المللی ارائه می دارند و به همین دلیل دانشجویان بسیاری متقاضی دریافت ویزای تحصیلی ترکیه می باشند.

اقامت تحصیلی مخصوص دانشجویانی است که قصد تحصیل در دانشگاههای ترکیه را دارند.

برای تحصیل در ترکیه دانشجویان میبایست ابتدا مدرک زبان تومر را داشته باشند و  این مدرک زبان در تمام دانشگاههای ترکیه پذیرفته می شود و پس از ان می توانند در امتحانات ورودی شرکت کرده و یا در دانشگاههای خصوصی ثبت نام کنند و برای طول مدت تحصیل از اقامت تحصیلی و دانشجویی ترکیه برخوردار خواهند بود.

حدود ۲۰۰ دانشگاه خصوصی و دولتی در کشور ترکیه مشغول به ارائه خدمات آموزشی هستند و با تحصیل در ترکیه، تجربه‌های متفاوتی کسب خواهید کرد.

دانشگاه بیلکنت و بوغازیچی یکی از دانشگاه‌های معتبر خصوصی در ترکیه است که زبان مورد استفاده برای تدریس و… در آن انگلیسی است.

دانشگاه های ترکیه در سال های اخیر موفق به کسب رتبه های مناسبی در رتبه بندی ها و رنکینگ های جهانی شده اند.

کشور ترکیه از جمله کشور هایی است که هزینه تحصیل در ترکیه در مقاطع مختلف دانشگاه های آن پایین می باشد و سطح دانشگاههای این کشور بالا است و به دلیل کیفیت خوب آموزش و بورسیه هایی که به دانشجویان اعطا می گردد.

یکی از شروط پذیرش در دانشگاههای ترکیه داشتن مدرک دیپلم دبیرستان و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه می باشد که هر دانشگاهی بسته به سطح آموزشی خود آزمونی را برگزار می کنند و زبان تحصیل در اکثر دانشگاههای ترکیه به زبان ترکی استانبولی می باشد.

اقامت تحصیلی در ترکیه

اقامت تحصیلی در ترکیه

توسط | 2019-01-27T18:41:27+04:00 ژانویه 27th، 2019|ترکیه دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه