اقامت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

اقامت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

اقامت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

از میان روش های مختلف در خصوص اخذ اقامت ترکیه و مهاجرت به کشور ترکیه می توان به اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور ترکیه که یکی از روش های جذاب محسوب می شود.

کشور ترکیه همواره زمینه ها و شرایط سرمایه گذای را برای سرمایه گذاران خارجی از راه های مختلفی نظیر خرید ملک در ترکیه و ثبت شرکت ترکیه و… هموار می نماید.

یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن ترکیه خرید و فروش هتل یا کارخانه میباشد و در این راستا مشارکت بخش دولتی و خصوصی، اقدام به ساده کردن روش های اداری و تقویت حمایت از سرمایه گذاران خارجی نموده است.

سرمایه گذاری در کشور ترکیه را برای افرادی که قصد داشتن اقامت کاری نزدیک به ایران و بهره مندی از امکانات اقتصادی کشور ترکیه را دارند گزینه ای مناسبی است.

دولت ترکیه در حال حاضر برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی در کشور، قوانین جدیدی را برای دریافت اجازه اقامت در ترکیه با تملک یک آپارتمان، ویلا و یا یک ملک تجاری در ترکیه تصویب نموده است.

طبق این قوانین اتباع خارجی در ترکیه با خرید غیر منقول در ترکیه امکان دریافت اجازه اقامت یکساله در ترکیه را خواهند یافت و تا زمانی که شخص صاحب ملک باشد این اقامت تمدید می گردد.

به دلیل افزایش مبالغ حقوق بازنشستگی و بیمه و امکان خرید ملک در ترکیه توسط مشتریان و ثبت شرکت، تقاضای خرید ملک و زمین در ترکیه بالا رفته است.

شخصی اقدام به سرمایه گذاری در کشور ترکیه نماید تمام اعضای خانواده وی نیز شامل فرآیند اقامت خواهند شد و حضور مستمر سرمایه گذار درکشور ترکیه در طی این چند سال الزامی نیست.

اقامت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

اقامت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه