استعلام وضعیت ملک در گرجستان

استعلام وضعیت ملک در گرجستان

وضعیت ملک در گرجستان

کنسل کردن قرار در گرجستان شایع و اکثراً نشان از این است که شما در خطر هستید.

به هر حال در هر شرایطی «آریا» با ۱۰ شعبه بیشتر از ۲ سال مستقر، همیشه شما را در مقابل رهگذرهای خیابان و دفاتری که هر ۶ ماه جایشان را عوض میکنند راهنمایی خواهد کرد.

+ فرم استعلام املاک گرجستان

این سوال را فراموش نکنید:

کافی است از هر دفتری که خودش را به شما مشاور معرفی میکند بپرسید که آیا دفتر دارید که بتوانیم بعدً مجدداً به شما مراجعه کنیم؟
و مهمترین سوال: چند وقت در آن مکان هستید و از شر پلیس و مالباختگان فرار نکردید؟!

متاسفانه «آریا» به تنهایی روبروی کل جریان دلالی در شهر ایستاده است.
حتی اگر از ما ملک خرید نکردید، کد ملک را ارسال کنید تا برای شما رایگان استعلام بگیریم تا مشخص شود ملک را با وام نخریده باشید یا ملک در گرو دادگاه را نخریده باشید.

مراقب کلاه خود در گرجستان باشید!

اکثراً کلاه میگذارند سر متقاضیان و بعد مدعی هستند املاکیها در گرجستان بی انصاف هستند و با هموطن خود بی رحم هستند.
نمیگویند خودمان بجای استفاده از املاک رسمی و شناسایی شده توسط دولت و مجوز دار، رفتیم با راننده تاکسی یا صاحب رستوران یا تور لیدر یا رقاص دیسکو یا دختر گرجی بی جا و مکان که الکی خودش را وکیل معرفی میکند و یا … به ما خانه معرفی کردند و حقمون بوده که چوب بی توجهی مان را بخوریم!

مدیریت هلدینگ آریا گرجستان به همین دلیل کلیه استعلامات و خدمات حقوقی و قانونی را برای متقاضیانی که از «آریا» هم خرید نمی کنند!!! از ابتدای اردیبهشت ماه ۹۷، «رایگان» کرده اند که بقول خودشان، متقاضیان بعداً نیایند دفاتر و شعب ما و دنبال وکیل بگردند.

استعلام ملک در گرجستان

کد ملک مورد نظر خود را به “هلدینگ آریا” تحویل و با استعلام رایگان از سلامت وضعیت آن مطلع شوید.

به کمپین #هموطن_گرجستان بپیوندید.
گران نخرید!!! رویا نخرید!!!

هلدینگ آریا بزرگترین و معتبرترین مرکز ارائه خدمات در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است که بیش از 10 شعبه در گرجستان و ایران دارد.

توسط | 2018-09-26T12:59:36+04:00 ژوئن 12th، 2018|اخبار گرجستان، املاک گرجستان دسته بندی ها|برچسب ها: ، |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه