استراژی بخش های در حال پیشرفته در گرجستان

استراژی بخش های در حال پیشرفته در گرجستان

استراتژی بخش های در حال پیشرفته در گرجستان

کشور گرجستان با دارا بودن پتانسیل بسیار زیاد در زمینه های مختلف گردشگری و پیشرفت به عنوان یکی از کشورهای با درصد پایین ریسک سرمایه گذاری به سمت یک مرکز فعال اقتصادی در خواهد آمد و استراتژی دولت این است با احداث زیرساختها در مناطق مختلف، فصل گردشگری رو زیاد کند.

دانشگاه های گرجستان با دارا بودن استاندارد های تحصیلی اروپایی از بهترین و نزدیک ترین گزینه ها برای دانش آموزان ایرانی می باشد.

متقاضیانی که در این کشور گرجستان در حال تحصیل و یا کار و زندگی هستند می توانند این موضوع را به عنوان یک سرمایه گذاری در گرجستان و آینده نگری برای خود و فرزندانشان در نظر داشته باشند.

گرجستان در حال حاضر به عنوان واسطی استراتژیک برای ارتباط بین اروپا و آسیا نیز شناخته می شود و به همین دلیل است که از اول ژانویه 2018، معاهده تجارت آزاد میان گرجستان و چین به مرحله اجرایی در آمده است.

شرایط استراتژیک گرجستان

بنابراین به دلایل استراتژیک بودن کشور گرجستان و موقعیت جغرافیایی آن، اهمیت ویژه ای برای اروپا و آمریکا دارد، که باعث افزایش احتمال پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا می شود و کشور گرجستان مناسب در امر سرمایه‌گذاری و به خصوص موضوع صادرات و واردات و خرید ملک در گرجستان مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

موقعیت خاص جغرافیایی و آب و هوای مناسب و کشاورزی پیشرفته، وجود معادن غنی و صنعت توریسم و صنایع و خرید ملک و توسعه صنعت گردشگری و عضویت در اتحادیه اروپا توسعه و رشد اقتصادی بیشتری داشته است و  به همین دلیل زیر یکی از مقاصد جذاب سرمایه گذاران تبدیل شده است و رو به رشد باعث شده تا کشور گرجستان دوران طلایی خود را سپری کند و به نوعی به یکی از ثروتمندترین کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز تبدیل شده است.

استراژی بخش های در حال پیشرفته در گرجستان

استراژی بخش های در حال پیشرفته در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه