اخذ اقامت گرجستان 2019

اخذ اقامت گرجستان 2019

اخذ اقامت گرجستان 2019

اقامت گرجستان امروزه مورد استقبال بسیاری از ایرانیان و سایر کشورها مانند هند امارات روسیه قرار گرفته است. کشور گرجستان، کشوری است که در منطقه‌ای کاملاً استراتژیک از نظر تجارت، واقع شده و پل تجاری میان اروپا، آسیا و خاورمیانه می‌باشد و از این رو در سالهای اخیر مورد توجه اتحادیه اروپا و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

هزینه زندگی کم، مالیات بسیار کم و موقعیت عالی برای تجارت، زندگی در گرجستان را شیرین جلوه می‌دهد و از طرفی دیگر نیز توجه ویژه غرب و به ویژه اتحادیه اروپا و آمریکا به کشور گرجستان، هر ساله به قدرت تجاری و سیاسی این کشور می‌افزاید.

+ قوانین اقامت گرجستان تغییر کرد

برای مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت برنامه های گوناگونی وجود دارد و قرار گیری در بهترین برنامه مهاجرتی به گرجستان شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت است.

جوازهای اقامت برای تحصیل، کار، پیوستن به خانواده، خاص، موقت و کوتاه‌مدت، به اضافه اقامت افراد بدون ملیت و افرادی که قبلاً شهروند گرجستان بودند، در یک دوره کوتاه‌مدت یا همان 6 سال، صادر می‌شود، به صورتی که ابتدا در یک بازه 6 ماهه تا یک ساله صادر شده و می‌توانند تا پنج سال دیگر تمدید شوند.

اخذ اقامت گرجستان 2019

اخذ اقامت گرجستان 2019

انواع اقامت در گرجستان

خرید خانه ارزان در گرجستان ۲۰۱۹ و اقامت گرجستان با خرید آپارتمان در تفلیس که با خرید ملک در گرجستان می توانید اقامت گرجستان گرفت.

انواع اقامت گرجستان را عبارتند از:

  • اقامت سرمایه گذاری گرجستان

سرمایه گذاری بصورت مستقیم در گرجستان و اقامت دائم میتوان دریافت کرد.

  • اقامت خرید ملک گرجستان

خرید ملک به ارزش حداقل ۳۵۰۰۰ دلار به بالا هست.

  • اقامت گرجستان با ثبت شرکت

ثبت شرکت برای افرادی مناسب است که قصد سرمایه گذاری در گرجستان را دارند.

  • اقامت کارمندی گرجستان

اشخاص می توانند از طریق ثبت نام در شرکت های فعال در گرجستان با پرداخت مالیات ماهانه به دولت گرجستان، اقامت کارمندی دریافت نمایند.

افرادی که قصد تحصیل در مدارس و دانشگاههای گرجستان را دارند، می توانند از زمان شروع تا پایان تحصیل در این کشور، اقامت تحصیلی دریافت نمایند.

انواع اقامت در گرجستان

انواع اقامت در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه