اخذ اقامت گرجستان 2019

اخذ اقامت گرجستان 2019

اخذ اقامت گرجستان 2019

اقامت گرجستان امروزه مورد استقبال بسیاری از ایرانیان و سایر کشورها مانند هند امارات روسیه قرار گرفته است. کشور گرجستان، کشوری است که در منطقه‌ای کاملاً استراتژیک از نظر تجارت، واقع شده و پل تجاری میان اروپا، آسیا و خاورمیانه می‌باشد و از این رو در سالهای اخیر مورد توجه اتحادیه اروپا و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

هزینه زندگی کم، مالیات بسیار کم و موقعیت عالی برای تجارت، زندگی در گرجستان را شیرین جلوه می‌دهد و از طرفی دیگر نیز توجه ویژه غرب و به ویژه اتحادیه اروپا و آمریکا به کشور گرجستان، هر ساله به قدرت تجاری و سیاسی این کشور می‌افزاید.

+ قوانین اقامت گرجستان تغییر کرد

برای مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت برنامه های گوناگونی وجود دارد و قرار گیری در بهترین برنامه مهاجرتی به گرجستان شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت است.

جوازهای اقامت برای تحصیل، کار، پیوستن به خانواده، خاص، موقت و کوتاه‌مدت، به اضافه اقامت افراد بدون ملیت و افرادی که قبلاً شهروند گرجستان بودند، در یک دوره کوتاه‌مدت یا همان 6 سال، صادر می‌شود، به صورتی که ابتدا در یک بازه 6 ماهه تا یک ساله صادر شده و می‌توانند تا پنج سال دیگر تمدید شوند.

اخذ اقامت گرجستان 2019

اخذ اقامت گرجستان 2019

انواع اقامت در گرجستان

خرید خانه ارزان در گرجستان ۲۰۱۹ و اقامت گرجستان با خرید آپارتمان در تفلیس که با خرید ملک در گرجستان می توانید اقامت گرجستان گرفت.

انواع اقامت گرجستان را عبارتند از:

  • اقامت سرمایه گذاری گرجستان

سرمایه گذاری بصورت مستقیم در گرجستان و اقامت دائم میتوان دریافت کرد.

  • اقامت خرید ملک گرجستان

خرید ملک به ارزش حداقل ۳۵۰۰۰ دلار به بالا هست.

  • اقامت گرجستان با ثبت شرکت

ثبت شرکت برای افرادی مناسب است که قصد سرمایه گذاری در گرجستان را دارند.

  • اقامت کارمندی گرجستان

اشخاص می توانند از طریق ثبت نام در شرکت های فعال در گرجستان با پرداخت مالیات ماهانه به دولت گرجستان، اقامت کارمندی دریافت نمایند.

  • اقامت تحصیلی گرجستان

افرادی که قصد تحصیل در مدارس و دانشگاههای گرجستان را دارند، می توانند از زمان شروع تا پایان تحصیل در این کشور، اقامت تحصیلی دریافت نمایند.

انواع اقامت در گرجستان

انواع اقامت در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه