اخذ اقامت کشور ترکیه

اخذ اقامت کشور ترکیه

اخذ اقامت کشور ترکیه

ترکیه از جمله کشورهایی است که مردم بسیاری را هر سال برای اقامت به خود جذب می‌کند و شرایط بسیاری را برای آن‌ها فراهم می‌آورد. اما اقامت به ترکیه خود شرایط و انواعی دارد.

ترکیه یکی از کشورهای محبوب برای گردشگران و کسانی است و نزدیکی ترکیه به ایران با توجه به محبوبیت هایی که دارد، شباهت فرهنگی، نزدیکی شرایط آب و هوایی و… این کشور را به یک مقصد محبوب برای ایرانیانی که علاقه مند به اقامت هستند تبدیل کرده است.

همچنین وجود دانشگاه هایی در این کشور که برنامه و آموزش های دانشگاه های بین المللی را به متقاضیان ارائه می دهند، که در چند سال اخیر به محبوبیت ترکیه برای دریافت اقامت، افزوده است.

کشور ترکیه سالانه افراد زیادی برای سفر، تحصیل، کار یا اقامت به این کشور سفر می‌کنند و اقامت به ترکیه بسته به دلیل و مدت زمان اقامت نیاز به ویزا یا سایر مجوزهای لازم دارد.

اقامت به ترکیه راه روش های مختلفی دارد: اقامت موقت و اقامت دائم

افرادی که قصد بازدید از ترکیه دارند و شما پس از وارد شدن به کشور ترکیه می توانید اقدام به دریافت اقامت ترکیه به مدت یکسال نمایید یا با مشتریان خود را ملاقات کنند یا درمورد موضوعات تجاری بحث و گفتگو کنند یا برای تحصیل یا کار و فعالیت اقتصادی می توانند اقامت موقت اخذ کنند.

اقامت موقت ترکیه یا قابلیت تمدید یا غیر قابل تمدید هست برای یک یا چند دوره میتونید تمدید کنید.

اقامت اقامت دائم اجازه زندگی و اقامت به شخص میدهد و معمولا اقامت دائم ترکیه 5 تا 8 سال به طول میکشد.

تبدیل اقامت موقت به دائم هم وجود دارد وقتی اقامت موقت پس از چند دوره تمدید شد و گذشت زمان و احراز شرایط مورد نظر بود و تایید و به اقامت دائم تبدیل میشود.

اخذ اقامت کشور ترکیه

اخذ اقامت کشور ترکیه

توسط | 2019-01-27T14:15:15+04:00 ژانویه 27th، 2019|ترکیه دسته بندی ها|برچسب ها: ، ، |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه