اخذ اقامت و چگونگی ثبت شرکت در گرجستان

اخذ اقامت و چگونگی ثبت شرکت در گرجستان

اخذ اقامت و چگونگی ثبت شرکت در گرجستان

گرجستان در آخرین رده بندی سهولت کسب و کار در سال 2018 در بین 183 کشور دنیا رتبه 6 را کسب کرده است، خدمات در گرجستان از سایر کشورهای مشابه ارزانتر، سریعتر و بدون بوروکراسی است.

کشور گرجستان محیط سرمایه گذاری مناسب و جذابی را برای شرکت های خارجی فراهم آورده است و دلیل این جذابیت، پروسه ی کوتاه مدتی می باشد که برای ثبت شرکت در گرجستان لازم است که طی شود و هر شخصی، بدون در نظر گیری ملیت و یا محل اقامت وی، امکان ریاست و یا سهامداری یک شرکت در گرجستان را دارد.

+ قوانین جدید اخذ اقامت گرجستان را بخوانید

یکی از راه های اخذ اقامت گرجستان، ثبت شرکت در گرجستان می باشد و اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت اغلب به افرادی توصیه می شود که قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشند.

زمانبندی ثبت شرکت پنج روز کاری است و موضوعاتی که جهت ثبت شرکت در گرجستان باید بدانیم عبارت از اسم پیشنهادی شرکت و موضوع فعالیت شرکت که در چه موردی قصد فعالیت دارید.

هزینه ثبت شرکت با وکالت در ابتدا اخذ می گردد و  ضمنا قبل از هر گونه همکاری فرم قرار داد را دو طرف مجری و کارفرما باید امضا کنند و این هزینه شامل باز کردن حساب بانکی، ترجمه پاسپورت، ثبت شرکت و کلیه خدمات مربوط می باشد.

اخذ اقامت و چگونگی ثبت شرکت در گرجستان

اخذ اقامت و چگونگی ثبت شرکت در گرجستان

توصیه هایی بسیار مهم جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت در گرجستان

با توجه به اینکه اخیرا سودجویانی با استفاده از بی اطلاعی هموطنان عزیزمان، مشکلاتی را برای ایرانیان و دولت گرجستان ایجاد کرده اند لازم می بینیم توصیه هایی کوتاه، اما مهم درارتباط با مسائل مربوط به ثبت شرکت در گرجستان و اخذ اقامت گرجستان به شما دوستان عزیز داشته باشیم و برای اینکه بتوانید در کشور گرجستان زندگی و اقامت بدون دردسر و دلچسبی داشته باشید و منافع شما در خطر سودجویان قرار نگیرد.

توصیه هایی بسیار مهم جهت ثبت شرکت  و اقامت در گرجستان عبارتند از:

 • کسی که قرار است شرکت شما را در گرجستان ثبت نماید بهتر است شخصیت حقوقی داشته باشد و این به آن معنی است که خدمات مربوط به ثبت شرکت درگرجستان و گرفتن اقامت گرجستان می بایستی از طریق شرکتی که در گرجستان به ثبت رسیده است به انجام برسد تا در صورتیکه تخلفی رخ داد قابل پیگیری باشد.
 • از صحت مطالب عنوان شده توسط مشاوره دهنده مطمئن شوید و عده ای برای اینکه نظر شما را جلب کنند از گرجستان برای شما مدینه فاضله ای ترسیم می کنند و اقدامات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان و اخد اقامت گرجستان را بسیار سهل و دست یافتنی جلوه می دهند.
 • شرکتی که قراراست جهت اقامت گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان برای شما اقدام نماید لازمست اطلاعات و تخصص کافی و مستند را در اختیار داشته باشد تا بتواند شرایطی کاملا واقعی را برای شما در گرجستان ترسیم نماید.می توانید از طریق مذاکره حضوری ازاین مهم مطمئن شوید.
 • با توجه به اینکه شما شناخت کافی از وضعیت گرجستان ندارید لازمست که در ایران اقدام به مشاوره و عقد قرارداد نمایید تا با خیال آسوده اقدام به ثبت شرکت در گرجستان و اخذ اقامت گرجستان نمایید.
توصیه هایی بسیار مهم جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت در گرجستان

توصیه هایی بسیار مهم جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت در گرجستان

انواع ثبت شرکت در گرجستان

انواع ثبت شرکت در گرجستان عبارتند از:

 • شرکت سهامی

شرکت سهامی یک نهاد قانونی است که سرمایه آن به مقادیر اسمی مساوی تقسیم شده است و این سهام به یک وثیقه اطلاق می شود که ضامن مطالبات یک سهامدار در ارتباط با دارایی شرکت سهامی، حقوق و تعهدات سهامداران و شرکت سهامی در قبال یکدیگر می باشد و بدهی یک شرکت سهامی به دارایی کل آن محدود می شود.

 • شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود یک نهاد بازرگانی قانونی است که تعهدات آن به بستانکارانش محدود به دارایی موجود آن می باشد و شرکت با مسئولیت محدود می تواند توسط یک شخص منفرد تأسیس گردد و یا دارای شریک باشد و سرمایه این شرکت به سهام تقسیم شده و برخلاف شرکای شرکت سهامی، سهام جدید نمی تواند صادر شود.اغلب شرکتهای ثبتی در کشور گرجستان از این نوع هستند و این نوع ثبت شرکت در گرجستان عمومیت دارد.

 • مشارکت عمومی

مشارکت عمومی شرکتی است که در آن چندین شریک فعالیت های مستمر و مستقل کارآفرینی را تحت نام یک شرکت اجرا می کنند و بنیانگذاران در قبال کلیه بدهی های شرکت شخصاً مسئولیت دارند.

 • مشارکت محدود

مشارکت محدود شرکتی است که در آن چندین شخص بصورت مشترک فعالیت های کارآفرینی مستقلی را تحت نام یک شرکت اجرا می کنند. در مشارکت محدود، تعهدات یک یا چندین شریک در قبال بستانکاران این شرکت محدود به سرمایه های آنان در شرکت است در حالیکه دیگر شرکا شخصاً در قبال بدهی شرکت مسئولیت دارند.

انواع ثبت شرکت در گرجستان

انواع ثبت شرکت در گرجستان

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

4 ديدگاه

 1. ستایش سپتامبر 11، 2018 در 12:25 ب.ظ - پاسخ دادن

  با عرض سلام و خسته نباشید
  آیا بلافاصله بعد از ثبت شرکت اقامت داده میشود؟ یا باید چندین ماه کار و فعالیت انجام شده و مالیات و حقوق حسابدار گرجی پرداخت گردد بعد برای اقامت اقدام کرد؟ و اینکه از هوم آفیس هم میتوان استفاده کرد یا ضرورت اجاره مغازه وجود دارد؟آیا تولیدی کفش آنجا جوابگو هست؟

  • آریا سپتامبر 11، 2018 در 4:18 ب.ظ - پاسخ دادن

   اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت دروغ است!!!

   چون از 1 سال و نیم پیش امکان افتتاح حساب بدون داشتن اقامت گرجستان ممکن نیست و سناریو بعد از ریجکت شدن شما را می دانند.
   از شرکت هایی که آگاهانه از ریجکت شدن شما اطلاع دارند و شما را امیدوار می کنند فرار کنید!!!!!!

 2. راضیه جولای 8، 2018 در 6:52 ب.ظ - پاسخ دادن

  هزینه ثبت شرکت با وکالت در ابتدا اخذ می گردد. ضمنا قبل از هر گونه همکاری فرم قرار داد را دو طرف مجری و کارفرما باید امضا کنند. این هزینه شامل باز کردن حساب بانکی، ترجمه پاسپورت، ثبت شرکت و کلیه خدمات مربوط می باشد.چقدر میشه؟

  • آریا جولای 9، 2018 در 10:16 ق.ظ - پاسخ دادن

   انجام کلیه امور پکیج ثبت شرکتی حدوداً 250 دلار هزینه دارد.

 3. زهرا فرپور می 22، 2018 در 1:24 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام.من دارای مدرک طراحی دکور داخلی هستم .برای ثبت شرکت تحت عنوان طراحی داخلی میتوانم اقدام کنم

  • آریا می 22، 2018 در 2:01 ب.ظ - پاسخ دادن

   بله، به راحتی و ظرف یک روز کاری می توانید شرکت خود را به ثبت رسانده و کد مالیاتی دریافت کنید.

ثبت ديدگاه