آغاز کشت مزارع چای با حمایت بانک گرجستان

آغاز کشت مزارع چای با حمایت بانک گرجستان

با حمایت و پشتیبانی مالی بانک گرجستان از تولیدات محلی، شرکت اوکریبا ۵۵ هکتار مزرعه چای را زیر کشت برده است .
این شرکت در چهارچوب پروژه “آگرو” با دریافت بودجه از بانک گرجستان ، با خرید وسایل و تجهیزات لازم مزارع چای وحشی را احیاء نموده است همچنین این شرکت تجهیزات و خط تولید مناسب خشک و بسته بندی کردن چای، خریداری کرده است که علاوه بر چای قابلیت خشک کردن میوه را هم دارد. هزینه کل این پروژه یک میلیون و سیصد و چهل وپنچ هزار لاری بوده که شرکت اوکریبا در راستای برنامه احیای چای گرجستان، از وزارت کشاورزی کمک مالی دریافت کرده است.
مدیر روابط عمومی بانک گرجستان اعلام کرد : ما همواره از پروژه هایی که محصولات محلی تولید میکنند یا در جهت حفظ پیشینه تاریخی گرجستان تلاش می کنند، حمایت میکنیم. منطقه تکبولی و کشور گرجستان به دلیل تولید چای مرغوب شناخته شده بودند و این بخشی از فرهنگ ماست. ما خوشحالیم که این سنت در تکبولی ادامه دارد و شرکت اوکریبا ۵۵ هکتار از مزارع چای را خریده و احیا کرده است. این شرکت با خرید کارخانه و تجهیز آن با جدیدترین ماشین آلات ، تولید چای را آغاز نموده و قصد دارد که محصولات خود را به بازار اروپا نیز صادر کند. ما برای شریک خود در این پروژه مهم تاریخی ، آرزوی موفقیت داریم.

هلدینگ آریا
بزرگترین و معتبرترین مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و بیزینس گرجستان

توسط | 2020-08-10T14:33:48+04:00 آگوست 10th، 2020|اخبار گرجستان، کار در گرجستان دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

هدف اصلی ما در این وب سایت ارائه اطلاعات جامع و بروز در زمینه سرمایه گذاری و املاک گرجستان است. کارشناسان و مشاوران هلدینگ آریا گرجستان به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز سرویس دهی در گرجستان می توانند شما را در زمینه اخذ اقامت گرجستان، سرمایه گذاری در گرجستان و املاک گرجستان راهنمائی کنند.

ثبت ديدگاه